Наукові аналітики фізико-математичного факультету – призери Європи та Азії

Міжнародна Академія Науки і Вищої освіти (Лондон, Великобританія)  12-17  травня 2016 року проводила Відкриту Європейсько-Азіатську першість з наукової аналітики в галузі педагогічних наук (міждержавного та  регіонального турнірів).

Прийнявши активну участь у черговому етапі Європейсько-Азіатської та національної першостей  з наукової аналітики в галузі педагогічних наук, науковці фізико-математичного факультету – П.С. Атаманчук , д. пед. наук, професор; А.М. Кух, к. пед. наук, доцент;   В.П. Атаманчук, к. філол. наук, доцент; О.М. Ніколаєв, к. пед. наук, доцент; О.М. Семерня, к. пед. наук, доцент; Р.М. Білик, к. пед. наук, доцент – в черговий раз, занесли в свій актив 2 золоті та 1 срібну медалі.

За результатами першості  науковці нашого університету (під керівництвом проф. П.С. Атаманчука) у підсумковому рейтингу з педагогічних наук вивели наш університет  на  І-ше почесне місце як на Національному так і на Європейсько-Азіатському рівнях.

[gview file=”https://meridian.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2016/07/nauka.pdf”]

П. С. Атаманчук,
керівник і співавтор науково-аналітичнмх проектів,

Р. М. Білик,