День відкритих дверей в К-ПНУ

21 cічня 2017 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка відчинив свої двері для абітурієнтів. Гостями заходу стали школярі міста і району, які мали можливість поринути в атмосферу вишу й познайомитися з досвідченими викладачами.

Представники факультетів фізичної культури, корекційної та соціальної педагогіки і психології та природничого факультету змістовно й ілюстративно ознайомили учнів з особливостями навчання, розповіли про перспективи працевлаштування, про студентського дозвілля та наукові вподобання студентів.

Також абітурієнти пройшли пробне тестування з біології, яке виконувалося на комп’ютерах із використанням системи Мооdle.

Школярі мали змогу побачити справжнє студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини.