Вступна кампанія – 2019 триває!

Вступна кампанія – 2019 триває!

Поділитися!

До уваги вступників! Приймальна комісія Кам’янець-Подільського національний університет імені Івана Огієнка інформує про те, що вступники, які з певних причин не отримали ІD-картку, можуть вступати до університету Огієнка за свідоцтвом про народження, за умови подання листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України та заявою на ім’я ректора університету в довільній формі про те, що вони поінформовані щодо неможливості без отримання документа, який посвідчує особу і громадянство, реалізувати право на отримання стипендії, студентського квитка та документа (диплома) про здобуту освіту.

Також нагадуємо про те, що цього року 4 категорії вступників можуть отримати додаткові бали до свого конкурсного балу. Серед них – учасники Всеукраїнських олімпіад Університету Огієнка для профорієнтації вступників зі спеціальностей (+20 балів до одного з сертифікатів ЗНО), призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН України (+10 балів); вступники на спеціальності 0.14.11 “Середня освіта (Фізична культура)” та 017 “Фізична культура і спорт”, які є призерами чи переможцями чемпіонатів Європи чи Світу, всесвітньої Гімназіади, переможцями чемпіонатів України з олімпійських видів спорту (+10 балів).

Детальніша інформація – на сайті приймальної комісії та за телефонами консультаційного центру: (03849) 3-06-01; (093) 025-10-04 (Life); (098) 223-72-87 (Київстар).

Приймальна комісія