Student action від British Council

Student action від British Council

«Щоб ти не робив, роби це так, щоб з кожною зробленою справою твій університет ставав кращим» – саме це гасло об‘єднало 60 активних студентів з різних ЗВО. З огляду на найкращі європейські системи вищої освіти в Україні вдруге реалізовано проект «Student Action», організатором якого є British Council. Метою програми є зміцнення лідерських компетенцій студентів в організації освітнього процесу. 21-22 червня в Києві студентка факультету іноземної філології Діана Яцишин стала учасницею програми «Student action» і гідно представила ідею, яку буде запроваджено в Університеті Огієнка якнайшвидше.

З вітальною промовою виступив Саймон Вільямс, директор Британської ради, який зауважив, що найважливішим досягненням співпраці між Україною та Великою Британією є створення мережі нових лідерів у галузі освіти, що стало значним поштовхом у впровадженні інноваційних змін не тільки в самих університетах, але й у системі вищої освіти в цілому.

 

Програма заходу, розроблена Михайлом Винницьким, керівником Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладачем НУ «Києво-Могилянська Академія» та радником Міністра освіти і науки України, була надзвичайно інтенсивною та інформативною. Учасники програми «Student action: розвиток лідерських компетенцій студентів» детально дізналися про їхню роль в забезпеченні якості вищої освіти, інструменти впливу на якість освіти в університетах, особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією ЗВО, перейняли цінний досвід реалізації соціальних ініціатив від представників Нортумбрійського університету, розвинули навички сторітелінгу, навчилися створювати власну таблицю стейкхолдерів і як успішно реалізовувати проектні ініціативи. Також багато уваги було присвячено темі довіри між студентством та адміністрацією університету і тому як студент впродовж свого навчання може пройти шлях від рівня «вижити» до рівня «служити».

Лідерство в контексті розвитку університету – це здатність передбачити майбутнє вищої освіти та суспільні тренди, сформувати відповідну візію та місію, надихнути на рух вперед і, водночас, взяти повну відповідальність на себе. Бажання та спроможність активно діяти та втілювати в життя нові ідеї є запорукою лідерської позиції Університету Огієнка.

Відділ міжнародних зв’язків