Вітаємо з ювілеєм!

25 вересня 2019 року 50-літній ювілей святкує Володимир Анатолійович Дубінський  – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри всесвітньої історії історичного факультету, перший проректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вельмишановний Володимире Анатолійовичу!

Вітаючи Вас із цією красивою датою, дякуємо за плідну працю в осягненні педагогічних вершин, плеканні наукових традицій на благо нашого університету! Бажаємо творчого натхнення, безкінечного завзяття і сили у звершенні задуманих планів, нових перемог і здобутків в ім’я розбудови та процвітання України.

Нехай Вас завжди супроводжує вдача, зігріває тепло людської вдячності, а будні та свята наповнюються радістю, світлом і любов’ю рідних та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, сімейного затишку, добра і Богожого благословення!

Колектив університету