Тиждень академічної доброчесності на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології

З 23 по 27 листопада на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології члени комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ (доцент Оксана Логвіна, голова студентської ради Вікторія Сінкевич), організували «Тиждень академічної доброчесності на К-СПП», який, з огляду на карантинні обмеження, провели онлайн. Мета заходу – популяризація принципів академічної доброчесності, підвищення рівня академічної культури, стимулювання до створення власних ідей в академічній спільноті та інформування про принципи академічної доброчесності в нашому університеті.

Студенти продемонстрували оригінальність, креативність, цікаві ідеї щодо розуміння академічної доброчесності, що засвідчують розроблені фотоколажі та відеоролики на тему «Академічна доброчесність очима студентів», які розміщені в групі факультету в соціальних мережах Facebook та Instagram. У заході взяли участь студенти спеціальностей: 053 Психологія (Ps1b19, PS1B20, Ps1-B18, Ps1-M19, Ps1-M20, PsP1-B20, Psp1-B19), 232 Соціальне забезпечення (Sz1-B19, Sz1-B18, Sz1-B17), 231 Соціальна робота (Sr1-B18, Sr1-B17), 016 Спеціальна освіта (KorL1-B20, KorL1-B19); (KorO1-B19).

Пам’ятаймо про відповідальність, гуманність і чесність у навчанні та викладанні!

Оксана Логвіна, доцент кафедри загальної та практичної психології,

психолог соціально-психологічної служби