Проєкт ЛУН Місто Air  в К-ПНУ

14 грудня 2020 року на замовлення науково-дослідної лабораторії екологічного моніторингу К-ПНУ (завідувач ‒ Олександр Любинський) в 13 аудиторії (кабінет сталого розвитку кафедри екології) природничо-економічного факультету встановлено стаціонарний прилад для дослідження якості повітря з метою проведення екологічного моніторингу для підтримання соціального проєкту компанії ЛУН Місто Air.

Місто Air (інтерактивна карта якості повітря в Україні) – соціальний проєкт компанії ЛУН, екологічно-розробницька програма, яка займається дослідженням якості міського середовища і якістю повітря.

Станції ЛУН Місто Air вимірюють концентрацію шкідливих наддрібних часточок – PM 1, PM 2,5, PM 10, температуру та вологість повітря в реальному часі. Станція проводить вимірювання щоп’ятнадцять секунд і щоп’ять хвилин передає актуальну інформацію на карту якості повітря, у бот та на інформер ЛУН Місто.

Показники станції можна переглянути за покликанням.

Перспективно вимірювач зможуть встановити всі охочі.

Олександр Любинський, завідувач кафедри екології