139 років від дня народження Івана Огієнка

14 січня виповнюється 139 років від дня народження Івана Огієнка (Митрополит Іларіона) – геніального українського вченого,  політичного, громадського і церковного діяча, мовознавця, лексикографа, літературознавця, релігієзнавця, історика й теоретика церкви, педагога, митрополита Української автокефальної православної церкви.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка сповідує високі ідеї, закладені в далекому 1918 р. його засновником,  упроваджує в навчально-виховний процес знання і досвід талановитого вченого, його однодумців і послідовників. Наш університет береже і примножує славні традиції, започатковані  Іваном Огієнком, сповідує заповіти вченого і застосовує кращі досягнення світової та вітчизняної науки, плекає громадян нової формації – талановитих студентів – майбутнє заможної і успішної України.

Дорогі Огієнківці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження патрона нашого університету, усесвітньо відомого вченого Івана Огієнка! Нехай невичерпний талант засновника alma-mater буде гарантією великих досягнень нашого колективу! Гідно несімо ім’я видатного українського вченого Івана Огієнка, примножуючи надбання вітчизняної освіти і науки.

Центр огієнкознавства