Запрошуємо до участі в VII Всеукраїнському конкурсі “Змагаймось за нове життя”, присвяченому Лесі Українці

Цьогоріч в Україні відбудеться VII Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж “Змагаймось за нове життя”, присвячений Лесі Українці, який був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

Зокрема, учасниками конкурсу можуть стати учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності (а також учні зі спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів).

Творче змагання відбудеться в семи номінаціях:

– «декламація»;

– «інсценізація»;

– «твір»;

– «науково-пошукова робота»;

– «малюнок»;

– «аудіовізуальний твір».

Для участі в конкурсі необхідно подати електронну заявку на сайті www.konkurs-lesya.com.ua.

Приймання заявок і конкурсних робіт триватиме з 25 січня до 25 лютого 2021 року.

З положенням фестивалю-конкурсу можна ознайомитися за покликанням.

За інформацією сайту osvita.ua