Віртуальний ланцюг єдності закладів вищої освіти до Дня Соборності України

22 січня Україна святкуватиме  День Соборності. Цього дня ми згадуємо дві важливі події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель, адже саме 22 січня 1918 року на хвилі національно-визвольних змагань Українська Центральна Рада вперше у XX столітті проголосила незалежність української держави.  А вже за рік, 22 січня 1919 р., на Софійському майдані в Києві Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу. У 1919 р. Акт злуки виявився декларативним, але ідея соборності продовжувала жити. 22 січня 1990 р. мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися в «живий ланцюг» від Києва до Львова.

Цьогоріч, дотримуючись усіх карантинних обмежень, які забороняють проведення масових заходів, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, як співорганізатор заходу, запрошує долучитися охочих до формування першого віртуального Живого Ланцюга Соборності, мета якого – формування принципів національної єдності університетів, міст та сіл України.

Організатор заходу – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Підписуйтеся на подію за покликанням: https://www.facebook.com/events/477655956554256

Україна єдина! У єдності сила!

Пресцентр К-ПНУ