Запрошуємо до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спільно із ГО “Подільська освітня платформа” запрошує всіх охочих долучитися до участі в тренінгу за програмою Британської Ради “Активні Громадяни”, котрий проводитиметься 03-05 лютого 2021 року.

Під час зустрічі у Вас буде нагода:

– дізнатися про поняття “культурна ідентичність” та його сутність у громадянському суспільстві;

– отримати знання у сфері соціальної дії та сертифікат, що засвідчуватиме проходження навчання.

І найголовніше – Ви зможете долучитися до спільноти “Активних Громадян” та отримати змогу творити позитивні зміни вже сьогодні.

Для участі в тренінгу реєструйтеся за покликанням: http://surl.li/jnzi або ж скануйте QR-код на постері.

Реєстрація відбуватиметься до 30 січня 2021 року.

Учасники тренінгу, котрі успішно завершать навчання, матимуть можливість написати та подати до Британської Ради власний проєкт, отримавши на нього фінансування. Чекаємо на Вашу активну участь!

Маским Сльозкін, магістрант історичного факультету,

сертифікований фасилітатор Британської Ради в Україні