Вітаємо доцента кафедри загальної та практичної психології Наталію Гончарук з успішним захистом докторської дисертації

28 вересня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.450.02 Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України відбувся успішний захист дисертації доцента кафедри загальної та практичної психології К-ПНУ Наталії Гончарук на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія (науковий консультант – доктор психологічних наук, професор Леся Прохоренко).

Офіційні опоненти: Оксана Романенко, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та педагогіки Національної академії внутрішніх справ України; Лілія Руденко, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної психології і медицини Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Ганна Соколова, доктор психологічних наук, доцент, доцент кафедри дефектології та фізичної реабілітації Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

Вітаємо Наталію Миколаївну та її наукового консультанта з успішним захистом. Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності.