Троє квн-щиків смішили коміків

1 листопада був особливий випуск шоу «Розсміши коміка» на 1+1, адже в ньому брали участь студенти нашого університету. Це троє дуже веселих, щирих, талановитих та дружніх хлопців із природничого факультету:  Микола Черкас, Роман Романюк та Дмитро Андрусяк. До того ж вони є учасниками досить успішної команди КВН «Just do it». Хлопці з радістю розповіли нам про свою участь у шоу.
– Хто з вас був ініціатором?
– Нам сказали, що в «Reikartz» відбудеться кастинг. Ми вирішили спробувати. На сайті знайшли номер телефону і зателефонували. До цього ми не планували брати участь.
– Скільки жартів готували на кастинг?
– Спочатку ми приготували 50. З 50 відсіяли до 34, потім до 27, ще пізніше до 15. У результаті показали 14, з них взяли 5. На кастингу нам сказали дописати жарти і до 15 липня прислати ще.
– Коли відбувався кастинг?
– 14 червня.

– Чи звертались ви за порадою до хлопців з «Нашого Формату» за консультацією?
– Перед поїздкою до Києва показали всі жарти їм. Вони нам дещо підказали, допомогли з розташуванням.
– Чому ви не брали участь у шоу окремо?
– У нас надалі є така задумка. Цей раз просто хотіли спробувати, тому їхали разом.
– Тобто, ви плануєте ще раз смішити коміків?
– Так, ми хочемо взяти участь в новому сезоні. Десь з зими будемо готуватися. Плануємо їхати кожен окремо. Але не виключення, що можемо виступити і разом.
– У вашій команді розподілені обов’язки чи ви універсальні?
– Ні. Все залежить від жарту.
– Для чого вам була потрібна участь в шоу?
– Це досвід.
– Що ви взяли для себе?
– Нікого не слухати і завжди покладатися на себе.
– Як гадаєте, чого вам не вистачило щоб виграти?
– Це перший раз, тому дуже хвилювалися. Мабуть, це завадило трохи.

– Чи плануєте ви своє майбутнє пов`язати з гумором?
– Хотілося б жартувати та смішити людей.
– На кого ви рівняєтесь у своїй гумористичній діяльності?
– Микола: Я на Рому. Рома кращий актор, ніж ми.
– Розкажіть про зйомки ?
– Ми приїхали на кіностудію Довженка, де знімається шоу. Приємно, що там є кімната, де безплатно можна було випити кави з печивом. Нам дали радіо-мікрофони. Перед виходом на сцену сказали не обертатися. Вийшов Зеленський і сказав, щоб ми готувались. Після виступу нам повернули гроші за білети, що дуже порадувало.
– Окрім досвіду, які враження отримали від програми?
– Позитивні, звісно. Ми ж зустрілися з Кошовим і Зеленським.
– Вони вас надихнули?
– Сказали, що ми круті і маємо потенціал.
– Ви відчуваєте себе знаменитими?
– Ні, нічого не змінилось. Тільки в університеті тепер кажуть: «О, а я тебе по телевізору бачив».
– Що можете побажати нашим читачам?
– Треба добиватися свого. Якщо не будеш нічого добиватись, то нічого не доб’єшся.
Ось такими жартівливими, але дуже змістовними словами завершилась наша розмова. Ми ж бажаємо хлопцям натхнення, багато жартів та залишатися такими ж позитивними.

Христя Юхней, студентка ІІ курсу факультету
української філології та журналістики
(спеціальність “Жуналістика”), кореспондент газети.
Світлини Тетяни Сливки