Американський футбол – не мрія, а реальність

9 квітня на університетському стадіоні відбувся перший в історії Кам’янця-Подільського матч з американського футболу. Молода команда нашого вишу «Титани» зійшлася в безкомпромісній боротьбі із хмельницькими «Гладіаторами». Матч був неймовірно захопливим, адже американський футбол – один із найглядовищніших видів спорту! Заповнені глядачами трибуни стадіону, драйвові вболівальники, запальні танці університетської команди черлідерів! Усіх емоцій та вражень словами не передати – треба було побачити та відчути! Хай не виграли, але й не програли! Адже наші «Титани» лише починають, а команда-суперник «Гладіатори» грає багато років у вищій лізі України! Кращих гравців «Титанів» запросили грати в складі «Гладіаторів» на чемпіонаті України з американського футболу.

Від команди «Титани» та усієї академічної громади університету дякуємо Народному депутатові України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлові Сімашкевичу та Вадимові Савчуку за підтримку! Без допомоги влади провести цей грандіозний захід було б не можливо!

До зустрічі на наступній грі з американського футболу на стадіоні університету!!!

Тетяна Левицька,
директор студентського клубу