Заняття у Школі молодого біолога

9 квітня 2016 р. відбулося чергове заняття у Школі молодого біолога на тему «Роль морфологічних ознак у визначенні рослин». Практичне заняття було проведено Колодій Валентиною Анатоліївною та Рубановською Наталією Василівною. Учасники заняття (школярі та ліцеїсти шкіл міста та району) навчалися визначати приналежність рослин до певного виду, користуючись науковими довідниками- визначниками рослин.

Школа молодого біолога створена при природничому факультеті з метою здійснення роботи з професійної орієнтації учнів за біологічними спеціальностями та напрямками, формування у них стійкого інтересу до біології, поліпшення і розширення їхніх знань з біології, формування навичок дослідницької роботи.

Мар’ян Тарасенко, заступник декана природничого факультету

з наукової роботи та інформатизації навчального процесу