Студенти К-ПНУ – учасники євроатлантичного безпекового форуму

Євроатлантичний безпековий форум для молоді відбувався у Донецькому національному університеті м. Вінниця. Його організатором виступило посольство Литви в Україні.

Студенти різних курсів та спеціальностей з 3 областей України мали змогу слухати лекції від представників НАТО, послів інших країн в Україні, а також стати учасниками гри-імітації засідання НАТО.  Під час гри учасники поділились на 14 груп (кожна група – одна з країн НАТО) і в суперечках та дискусіях вирішувалась подільша доля України в Альянсі. Максимальній передачі атмосфери справжнього засідання сприяли політичний директор міністерства національної безпеки Литви, представники військових сил та розвідки.

К-ПНУ ім. Івана Огієнка представляло одразу 4 студентів, які пройшли конкурсний відбір :  Сергій Швець, Оксана Грушанська, Михайло Будурович і Андрій Семенець.

Сергій Швець