«Без калини – нема України … »

На педагогічному факультеті нашого університету дуже цікаво і корисно проходять практичні заняття з дисципліни «Технології вивчення галузі «Мова і література»». Так, нещодавно група магістрантів POb1-M16 під керівництвом Ткачук Галини Петрівни підготували проект під назвою «Калина – символ України». Презентація проекту пройшла в дружній атмосфері з великою кількістю пісень, танців і корисної інформації.

На проект завітали заступник декана педагогічного факультету з навчально-методичної роботи Гнатенко Ольга Сергіївна та завідувач кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти Бабюк Тетяна Йосипівна.

Учасники проекту вдячні за таких чудових викладачів, які надихають студентів на творчу діяльність.