Реальні поступи на шляху до інтеграції в Європейський освітній простір

Аспірантка кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом (2012-2016 рр.) Іванюк Інна Володимирівна демонструє не лише високі результати наукової роботи в рамках виконання плану підготовки дисертаційної роботи «Формування профільно орієнтованого цілісного освітнього простору загальноосвітньої школи» (обговорено у червні 2016 року та рекомендовано до захисту, науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом Франчук Т.Й.), а й значні досягнення у формуванні та популяризації власного інноваційного практичного досвіду створення школи нового типу. Йдеться про правознавчий ліцей № 2 м. Тернополя, директором якого вона працює з 2009 року і який став основним експериментальним майданчиком наукового дослідження.

«Проект розвитку української правової школи» з відповідним науково-теоретичним обґрунтуванням, представлений на Всеукраїнському конкурсі, був визнаним кращим, а її автор Іванюк Інна Володимирівна одержала запрошення в рамках програми ЄС / РЄ «Сприяння розвитку освіти в області прав людини і демократичного громадянства в країнах Східного партнерства” взяти участь у конференції «Підтримка демократичної шкільної культури в країнах Східного партнерства”, яка відбувалася з 14 листопада 2016 року в приміщенні Ради Європи в Страсбурзі (Франція). Її виступ на засіданні Ради Європи був спрямований на презентацію досвіду формування високої правосвідомості в сучасній демократичній школі, створення цілісного освітнього простору як умови формування навчального закладу інноваційного типу. Члени делегацій обмінялися досвідом, адресами та намітили нові плани і заходи в системі реалізації членства Ради Європи – розвивати сучасне демократичне правове суспільство, яке забезпечить якісний захист прав людини.

Іванюк І.В. також є автором Всеукраїнського дитячого форуму «Формула успіху правової держави очима дітей».

Проректор з наукової роботи                                                      І.М. Конет