Пішла з життя завідувач кафедри німецької мови

Висловлюємо щире співчуття родині та близьким
з приводу передчасної смерті
завідувача кафедри німецької мови,
кандидата філологічних наук,  доцента
Казимір Валентини Олександрівни
(03.08.1957 – 29.06.2019)

29 червня 2019 року відійшла у Вічність видатний педагог, добра і щира людина, вірний друг, Казимір Валентина Олександрівна.

ЇЇ життєвий шлях тісно пов’язаний із Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, зокрема, кафедрою німецької мови, яку вона очолювала. Валентина Олександрівна була ініціатором та активним організатором численних наукових, освітніх та благодійних заходів не лише у стінах рідного університету, але й у місті загалом.

Сьогодні ми згадуємо її як мудру наставницю, яка вчила розпізнавати добро і зло, радила бути співчутливим, милосердним, добрим серцем, чуйним до ближнього.

Світлий, добрий спомин про цю сильну духом Людину назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала!

Царство Небесне та вічна пам’ять!

Кафедра німецької мови