Студенти економічного факультету – фіналісти кейс-чемпіонату Hack the process від міжнародного банку CREDIT AGRICOLE!

Команда студентів-економістів – у фіналі кейс-чемпіонату Hack the process від міжнародного банку CREDIT AGRICOLE!.

Чемпіонат відбувся 29 листопада на платформі CASERS!

Команда “Hack the digit” підготувала й подала свій digit-проєкт DABI, в якому успішно виконала поставлене організаторами практичне завдання (ІТ-кейс). Студенти виступили як project management, консультант команди – старший викладач кафедри економіки підприємства Вероніка Буторіна.

Читати далі

Чергове засідання наукової ради університету

2 грудня 2020 року відбулося чергове засідання наукової ради К-ПНУ. На початку засідання Іван Михайлович Конет, проректор із наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор, повідомив про вагомі наукові здобутки науково-педагогічних працівників університету імені Івана Огієнка, а саме: присвоєння звання «Науковець року» в межах Міжнародного проєкту «Наукова еліта України» та особисто привітав із досягненням членів ради – професора кафедри історії України Олександра Михайловича Завальнюка, професора кафедри теорії та методик початкової освіти Наталію Валеріївну Бахмат.

Читати далі

Вийшла друком монографія «Богдан Хмельницький: Полководець, дипломат, державотворець»

Нещодавно побачила світ монографія «Богдан Хмельницький: Полководець, дипломат, державотворець» за авторством директора Інституту історії України НАН України, доктора історичних наук, професора, випускника нашого факультету В. А. Смолія і доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри всесвітньої історії В. С. Степанкова.
Автори на ґрунтовних документальних матеріалах простежили основні віхи життєвого шляху Богдана Хмельницького, описали обставини, що зумовили формування його світоглядних настанов та ціннісних орієнтацій і вплинули на політичний вибір. Гетьман, державотворець, політичний діяч, полководець, дипломат, людина – всі ці іпостасі гетьмана знайшли висвітлення на сторінках книги.
Постать Богдана Хмельницького змальована на широкому історичному тлі, де жили й мислили десятки історичних осіб, доля котрих так чи так перепліталася з долею фундатора й володаря Української держави ранньомодерної доби.
Олександр Комарніцький, заступник декана
з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу

Читати далі

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, метою проголошення якого є дотримання прав людини та участі осіб з інвалідністю в житті суспільства, проведення  якого спрямоване на зосередження особливої уваги до цієї категорії громадян, на захист їх гідності та прав, на переваги, які отримує цивілізоване суспільство, у якому всі люди однаково рівні.

Читати далі

Вітаємо із присвоєнням ученого звання доцента!

Вітаємо кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри інформатики Пилипюк Тетяну Михайлівну із присвоєнням ученого звання доцента (Наказ Міністерства освіти і науки України №1471 від 26.11.2020 року)!

Бажаємо творчого натхнення й успіхів у всіх починаннях. Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, мир, злагода та підтримка родини й колег!

Пресцентр університету

Відбувся онлайн-вебінар для учасників конкурсу «Завтра.UA»

01 грудня 2020 року на платформі Zoom відбувся онлайн-вебінар для охочих випробувати свої сили в конкурсі “Завтра.UA”.

Активними учасниками заходу стали студенти Університету Огієнка, зокрема магістранти історичного факультету.

На вебінарі було розкрито алгоритм подання заявки для участі в конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука.

Читати далі

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 2

  1. Онлайн-семінар на тему: «Сучасні технології якісного й ефективного викладання у закладах вищої освіти в умовах дистанційного навчання».

Спікер: Анжеліка Попович

Коли: 4 грудня 2020 року, 10:00 – 11:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfx5twv9_lHI4Wk9ZgzZqYXI1VuA-7azBnxRg-mrG7mOonzsg/viewform

  1. Онлайн-семінар на тему: «Епоха діджиталізації, використання технологій в освіті, технології та плагіат».

Спікер: Наталія Мазур

Коли: 4 грудня 2020 року, 12:00 – 13:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnee1GnpOvdJswJ78eE2koAi9mR3h8Wz4DBFwyc6p6fezKcw/viewform

  1. Онлайн-семінар на тему: «Чесно про (не)чесність: формування академічної культури сучасного студента».

Цільова аудиторія: здобувачі вищої освіти

Спікер: Зореслава Шевчук

Коли: 4 грудня 2020 року, 14:00 – 15:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9C0zY63FUkWa709qBzT4uQ87R7v1ZSa2QQTmYPGLKqMjrtQ/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!

Відділ міжнародних зв’язків

Дистанційна освіта формує цифрову компетентність студентів

Вітаємо студентів економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Катерину Бовгирю, Ірину Веретельник, Тетяну Дзекар, Дарину Ігратюк, Вікторію Кириленко, Яну Ковальчук, Ірину Маринович, Юлію Паталашко, Михайла Соловйова (група GRS1–B17)  з успішним захистом курсових робіт із дисциплін: «Організація готельного господарства / Організація ресторанного господарства / Технологія продукції ресторанного господарства» в режимі онлайн на платформі Google Meet та отриманням сертифікатів Міністерства цифрової трансформації України за напрямами: «Стартуй стартап», «Відкриті дані для бізнесу» та «Цифрограм» за результатом успішного проходження онлайн-навчання на державній освітній платформі «ДіЯ» Мінцифри.

Бажаємо студентам творчої наснаги та звершень у своїх досягненнях!

Людмила Матвейчук, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, член НСЖУ

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники університету!

Запрошуємо Вас узяти участь (за умов повної анонімності та добровільності) в онлайн-опитуванні «Впровадження академічної автономії в українських закладах вищої освіти», яке проводитиме державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» в листопаді-грудні 2020 року та в січні-лютому 2021 року. Для цього Вам потрібно скористатися посиланням тут  і заповнити електронну форму.

Дякуємо за співпрацю!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З 1988 року відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, для того щоб загострити увагу на реальній глобальній проблемі, яка є загрозою для людей у всьому світі.

ВІЛ-інфекція (хвороба, яка викликана вірусом імунодефіциту людини) – інфекційне хронічне захворювання, що характеризується ураженням імунної системи. Це призводить до її повільного руйнування. Останньою стадією ВІЛ-інфекції є синдром набутого імунодефіциту (СНІД), який розвивається в людини через 2-15 років на тлі вираженого імунодефіциту.

Читати далі