День: 07.09.2020

Перемога наших студентів

З 28 серпня по 2 вересня 2020 р. у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку, в якому взяли участь студентки факультету фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка. В командній гонці переслідування перше місце посіла Вікторія Ярошенко, третє — Дарина Бєляк. В індивідуальній гонці переслідування друге місце виборола Вікторія Ярошенко, а в командному спринті другою була Юлія Скорищенко.

Вітаємо наших дівчат і бажаємо нових перемог!

Ознайомлюймося з важливими документами МОН України

3 вересня 2020 року Міністерство освіти і науки України опублікувало на своєму сайті інформацію про вдосконалення механізму формування переліку та функціонування редакцій наукових фахових видань. Зокрема, розроблено проєкт наказу МОН “Про внесення змін до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України”, затвердженого наказом МОН від 15 січня 2018 року № 32. Порівняльна таблиця до проєкту наказу розміщена на сайті Міністерства.

Читати далі