День: 10.09.2020

Маргарита Кишкіна – лауреатка Міжнародного фестивалю-конкурсу «ГАРМОНІЯ ТАЛАНТІВ»!

Вітаємо магістрантку педагогічного факультету (спеціальність “Музичне мистецтво”) Маргариту Кишкіну, котра посіла перше місце на міжнародному фестивалі-конкурсі «ГАРМОНІЯ ТАЛАНТІВ» (номінація – академічний спів), який проходив 10-14 серпня 2020 р. в ЧинадієвоЗакарпатської області (клас професора Майї Печенюк, концертмейстер – Олена Аліксічук).

Бажаємо нових творчих здобутків!

Дистанційне навчання: переваги й недоліки

Валерій Щегельський, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології:

“Розвиток інформаційних технологій вимагає модернізації освіти. Дистанційне навчання в сучасному освітньому процесі є альтернативою очній формі навчання, однак найчастіше за цим “стоїть” звичайна заочна форма надання освітніх послуг. Викладача й студента не обтяжує питання вибору місця чи часу для навчання, адже дистанційній освіті притаманні гнучкість індивідуального підходу до навчального процесу.

Читати далі