День: 23.09.2020

Чемпіонат України з велосипедного спорту – маунтинбайку

17-20.09.20р. в Харкові відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту – маунтинбайку. В цих змаганнях брала участь студентка факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка,  майстер спорту України  Вікторія Пархомюк.Уже вкотре Вікторія піднялася на п’єдестал пошани, посівши в командному чемпіонаті України (крос-кантрі) друге місце( категорія жінки еліта) та друге місце в чемпіонаті України з крос-кантрі ( категорія жінки до 23 років).

Вітаємо Вікторію з перемогою!

Спортклуб

Підвищення кваліфікації в межах пілотного проєкту «Підприємницький університет»

26–28 серпня 2020 року. викладачі кафедри економіки підприємства  професор Ірина Ящишина та старший викладач Тетяна Боднарчук взяли участь у тренінгу «Інноваційне підприємництво та управління стартап- проєктами», який було організовано стартап-інкубатором YEP! спільно з Міністерством освіти та науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Дія.Бізнес тощо в межах пілотного проєкту «Підприємницький університет».

Читати далі