День: 02.12.2020

Вітаємо із присвоєнням ученого звання доцента!

Вітаємо кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри інформатики Пилипюк Тетяну Михайлівну із присвоєнням ученого звання доцента (Наказ Міністерства освіти і науки України №1471 від 26.11.2020 року)!

Бажаємо творчого натхнення й успіхів у всіх починаннях. Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, мир, злагода та підтримка родини й колег!

Пресцентр університету

Відбувся онлайн-вебінар для учасників конкурсу «Завтра.UA»

01 грудня 2020 року на платформі Zoom відбувся онлайн-вебінар для охочих випробувати свої сили в конкурсі “Завтра.UA”.

Активними учасниками заходу стали студенти Університету Огієнка, зокрема магістранти історичного факультету.

На вебінарі було розкрито алгоритм подання заявки для участі в конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука.

Читати далі

Поширюємо досвід участі в міжнародному проєкті: День 2

1. Онлайн-семінар на тему: «Сучасні технології якісного й ефективного викладання у закладах вищої освіти в умовах дистанційного навчання».

Спікер: Анжеліка Попович

Коли: 4 грудня 2020 року, 10:00 – 11:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfx5twv9_lHI4Wk9ZgzZqYXI1VuA-7azBnxRg-mrG7mOonzsg/viewform

1. Онлайн-семінар на тему: «Епоха діджиталізації, використання технологій в освіті, технології та плагіат».

Спікер: Наталія Мазур

Коли: 4 грудня 2020 року, 12:00 – 13:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnee1GnpOvdJswJ78eE2koAi9mR3h8Wz4DBFwyc6p6fezKcw/viewform

1. Онлайн-семінар на тему: «Чесно про (не)чесність: формування академічної культури сучасного студента».

Цільова аудиторія: здобувачі вищої освіти

Спікер: Зореслава Шевчук

Коли: 4 грудня 2020 року, 14:00 – 15:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9C0zY63FUkWa709qBzT4uQ87R7v1ZSa2QQTmYPGLKqMjrtQ/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!

Дистанційна освіта формує цифрову компетентність студентів

Вітаємо студентів економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Катерину Бовгирю, Ірину Веретельник, Тетяну Дзекар, Дарину Ігратюк, Вікторію Кириленко, Яну Ковальчук, Ірину Маринович, Юлію Паталашко, Михайла Соловйова (група GRS1–B17)  з успішним захистом курсових робіт із дисциплін: «Організація готельного господарства / Організація ресторанного господарства / Технологія продукції ресторанного господарства» в режимі онлайн на платформі Google Meet та отриманням сертифікатів Міністерства цифрової трансформації України за напрямами: «Стартуй стартап», «Відкриті дані для бізнесу» та «Цифрограм» за результатом успішного проходження онлайн-навчання на державній освітній платформі «ДіЯ» Мінцифри.

Бажаємо студентам творчої наснаги та звершень у своїх досягненнях!

Людмила Матвейчук, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук з державного управління, член НСЖУ