День: 08.12.2020

Здоров’я починається з імунітету

Щорічно в осінньо-зимовий період збільшується кількість хворих на гострі респіраторні захворювання, пневмонії та грип. Та це не означає, що перехворіти мають усі. Люди здавна помічали, що одні хворіють частіше, інші – рідше.

Однією з причин хворобливості людей є слабкий імунітет. На його формування впливає безліч різноманітних чинників, зокрема: харчування, загартованість, психологічний мікроклімат тощо. Міцне здоров’я може бути тільки за умови підтримання стійкого імунітету. Завдяки здоровій імунній системі проходить процес одужання. Імунна система – це ключ у боротьбі з кожним видом хвороботворного впливу на організм: від невеличкого порізу під час бриття до мільярдів вірусів, які знаходяться навколо нас.

Читати далі

Поширюємо досвід участі у міжнародному проєкті: День 3

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-семінарі в межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» за темами:

«Акредитація ОНП як інструмент забезпечення якості підготовки докторів філософії» та «Творча діяльність академічних співробітників та докторантів – якість і перспектива»

Спікери: Філінюк А. Г. , Ковальчук А. П.

Коли: 9 грудня 2020 року, 12:30

Де: онлайн-платформа Google Meet

Реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpo-V0dAOztZpsFqcB-oX85QYY2NIikQPFMuDInAiz0efSHQ/viewform

До зустрічі в онлайн-просторі!