День: 16.12.2020

Онлайн-зустріч Project HUB 2

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у другій зустрічі в Project HUB, яка відбудеться 23 грудня 2020 року о 15.00 на платформі Google meet.

Програма зустрічі:

1. Процедура підготовки проєктів: написання проєктної заявки.
  2. Робота з кейсами проєктних заявок.

З собою взяти: ідеї щодо участі у міжнародних проєктах і гарний настрій.

Модератор: Мєлєкєсцева Наталія Василівна, провідний фахівець із проєктної діяльності відділу міжнародних зв’язків.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeadUeaCfZzRihqMB7Nis824cw68xjaJMUtssKFDDvM9S8uFQ/viewform

Чекаємо на вас!

Together we can make difference!

Проєкт DigEco розпочато: Make your life more digital with us!

15 грудня 2020 року о 16.00 год. (за Київським часом) відбулася відкрита церемонія проєкту «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan / DigEco» .

Відкриття розпочала керівниця проєкту Жанета Сіманавічіене, докторка економічних наук, професорка, завідувачка лабораторії бізнес-інновацій факультету економіки та бізнесу Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). Представниками від цього закладу були Аврелія Пурайте, доцентка, заступник декана з наукової роботи та Маріус Лаурінайтіс, доцент факультету економіки та бізнесу Інституту фінансів.

Читати далі

Вітаємо із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Відповідно до наказу Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1538-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти» академічну стипендію Кабінету Міністрів України у другому семестрі 2019-2020 навчального року призначено Анні Івончик, магістрантці 2 курсу історичного факультету (спеціальність 052 Політологія).

Вітаємо стипендіатку та бажаємо міцного здоров’я, нових творчих і наукових звершень.

Пресцентр університету