Чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти в межах проєкту «Кава з ректором»

Незважаючи на карантинні обмеження в університеті, 27 січня відбулася чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі здобувачами вищої освіти в межах проєкту «Кава з ректором». Спілкування проходило на платформі Google Meet та в соціальній мережі Instagram у прямому ефірі. Студенти продемонстрували зацікавлення питаннями організації освітнього процесу в університеті в умовах карантину, зокрема щодо формату проведення лекційних і практичних занять, виплати стипендій, поселення до гуртожитків тощо. Відзначимо, що Сергій Анатолійович у режимі онлайн відповів на всі поставлені питання, закцентував увагу на необхідності дотримання протиепідемічних заходів у К-ПНУ у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби та побажав студентам злагодженої роботи та продуктивного навчання.

Наступна зустріч ректора зі здобувачами запланована на наступний місяць.