На факультеті фізичної культури розпочалась підготовка до чемпіонатів України з пауерліфтингу

Після закінчення всеукраїнського локдауну і з початком змішаного навчання здобувачів вищої освіти на факультеті фізичної культури К-ПНУ розпочалися тренувальні заняття в групах спортивно-педагогічного вдосконалення. Зокрема, студенти, що займаються пауерліфтингом, розпочали підготовку до чемпіонатів України, які будуть відбірковими до Чемпіонату Європи та світу.

Враженнями від перших тренувань поділилася магістранка спеціальності 017 Фізична культура і спорт, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, член національної збірної України Тетяна Шлопко: «Морально і фізично було дуже важко не тренуватися, адже організм звик до фізичних навантажень. На першому тренуванні пережила душевне піднесення і можливість повернутися та займатися улюбленою справою».

Спортивний клуб