Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в міжнародному рейтингу університетів світу «Ranking web of universities (Webometrics)»

Найбільший міжнародний академічний рейтинг закладів вищої освіти «Webometrics Ranking of World’s Universities» кожні шість місяців (публікують у січні та липні) пропонує незалежне, об’єктивне, безкоштовне відкрите наукове дослідження для надання надійної, багатовимірної, актуальної і корисної інформації про ефективність університетів з усього світу.

28 січня 2021 р. було опубліковано черговий рейтинг. Під час його формування було враховано кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок вебсайту закладу вищої освіти, зовнішні покликання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на вебсайт файлів та інші показники, тобто оцінено змістовний та інформаційний складники вебсайту вишу. Показники відвідуваності та дизайн вебсайтів до уваги не брали.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в січні 2021 р. посів 112 місце серед 316 вишів України (у січні 2020 р. – 88 місце серед 318 вишів України) та 10821 місце серед 30891 університетів світу (у січні 2020 р. – 8407 місце серед 29126 вишів світу).

Попереду – нові 100 років успішного поступу і нових звершень!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти