Презентація українського історичного вестерну «Пригоди Марка Шведа» Лори Підгірної

Студенти факультету української філології та журналістики мають унікальну можливість святкувати багато професійних свят: День учителя, День філолога, День журналіста, День працівників реклами….

Але є ще одне свято, яке нагадує про те, як важливо кожному студентові стати в майбутньому справжнім «майстром пера» та «акулою думки». І ця чудова подія – Всесвітній день письменника! У таке свято дуже важливо всім поціновувачам прекрасного та високохудожнього гуртуватися і ділитися своїм досвідом, поглядами, міркуваннями.

03 березня відбулася творча зустріч із місцевою письменницею, авторкою історичних вестернів Лорою Підгірною.

У невимушеній, теплій атмосфері Лора Підгірна із захопленням поділилася досвідом письменництва та редакторської роботи, з радістю відповіла на питання читачів та майбутніх митців.  Захід став творчим початком нової весняної історії для кожного!

Саме тому дуже хочемо, щоб такі зустрічі стали традицією, бо ті емоції і враження, які отримали всі учасники заходу, є дуже важливими!

Аліна Довга, студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики