Квест «Погляд крізь віки», присвячений 207-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка

Студенти ІІ курсу (групи Ukr1-B19, Fukr1-B19) факультету української філології та журналістики й кафедра історії української літератури та компаративістики запрошують усіх охочих взяти участь у КВЕСТІ «Погляд крізь віки», присвяченому 207-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 11 березня 2021 р.

Для участі у квесті потрібно сформувати свою команду, бути залюбленим у Шевченкове слово, мати гарний настрій та вірити у власні сили.
На переможців квесту чекають подарунки!

Гра розпочинається об 11 год.

Старт – на 4 поверсі навчального корпусу № 1 біля деканату факультету української філології та журналістики (405 ауд.).

Реєстрація учасників розпочинається 11 березня 2021 р. о 10 год. на кафедрі історії української літератури та компаративістики

(413 ауд., модератор – Джурбій Тетяна Олександрівна).

Захід організовано за сприяння профкому студентів, аспірантів та докторантів Кам’янець-Подільського національного університет
імені Івана Огієнка.