Засідання ректорату: про важливість вивчення іноземної мови, актуальність науково-дослідних робіт та особливості електронного документообігу

11 березня згідно з Планом роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2020-2021 н.р. відбулося засідання ректорату. Порядок денний передбачав обговорення важливих питань організації та здійснення освітнього процесу у виші. Зокрема, перший проректор Володимир Дубінський проаналізував заходи щодо забезпечення ректоратом, деканатами факультетів та кафедрами університету збільшення частки аудиторних годин, викладання яких здійснюється англійською мовою, в загальній кількості аудиторних робіт; проректор з наукової роботи Іван Конет повідомив про науково-дослідні роботи, що виконуються науково-педагогічними працівниками кафедр та їх реєстрація в УкрІНТЕІ; керівник загального відділу Лариса Толубець, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук доповіли про стан організації роботи з впровадження електронного документообігу в університеті.

Присутні члени ректорату обговорили важливість вивчення іноземної (англійської) мови для забезпечення іншомовної політики під час організації освітнього процесу, актуальність виконання науково-дослідних робіт у виші та необхідність упровадження електронного документообігу в К-ПНУ.

За результатами засідання було прийнято відповідні рішення.