Казкар Сергій Боднар зустрівся з науково-педагогічними працівниками і студентами педагогічного факультету

У межах проведення V Всеукраїнської науково-практичної конференції “Українська та іноземні мови в початкових класах: актуальні проблеми й інноваційні технології навчання” науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка організували зустріч із Сергієм Боднаром, прекрасним казкарем і фантазером, талановитим художником, ілюстратором низки розмальовок.

Автор першої дитячої повісті про Кам’янець “Таємниця зачарованої монети”, любить і популяризує рідне місто, розвиває літературний туризм. Під час зустрічі Сергій розповів студентам 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта секрет, як сіяти зерно краси й добра в юні дитячі душі, адже сам навчає дітей, від яких черпає натхнення.

Дякуємо за можливість поринути в казковий світ дитинства. Під час зустрічі передано 4 збірки творів Сергія Боднара до фонду бібліотеки педагогічного факультету.

Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти