DigEco: освітній досвід Словенії

18-19 березня професори Університету Марібор ділилися досвідом викладання дисциплін «Digital Performance in Business and Economics» та «Digital Literacy». Ці курси з цифрової економіки будуть впроваджувати в поточні освітньо-професійні програми магістрів Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з нового навчального року.

Грегор Поланчич ознайомив викладачів нашого університету та партнерів проєкту DigEco із сучасними методологіями управління підприємствами та інформаційними технологіями управління бізнесом. Зосередив увагу на цифрових компетенціях, необхідних учасникам процесу для впровадження цифрової економіки в освітній процес вищої освіти.

Боштіян Брумен ознайомив із ключовими поняттями цифрової грамотності та на ілюстративних прикладах довів важливу роль моделі Дані-Інформація-Знання-Мудрість.

Проєкт DigEco надає чудову можливість накопичити цифрові компетенції для підвищення своєї конкурентоспроможності!

Робоча група DigEco та відділ міжнародних зв’язків