Засідання вченої ради: затвердження нових освітніх програм і навчальних планів, моніторинг ректорського контролю, діяльність груп забезпечення спеціальностей К-ПНУ

25 березня 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Згідно з порядком денним засідання розпочав ректор університету Сергій Копилов, котрий повідомив про необхідність внесення змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2020-2021 навчального року. Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник доповів про зміни до чинних освітніх програм і навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету.

Перший проректор Володимир Дубінський проаналізував відповідність груп забезпечення спеціальностей університету вимогам Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 (зі змінами). Результати ректорського контролю рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти з дисциплін навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітньо-професійними програмами спеціальностей університету презентувала керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Оксана Розумовська.

Наприкінці засіданні члени вченої ради затвердили низку документів, зокрема, нові освітні програми і навчальні плани, на які оголошено прийом на навчання до університету в 2021 р., Положення про науково-методичну раду факультету Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка (нова редакція), рекомендації до друку навчальних посібників науково-педагогічних працівників університету.