Чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун із важкої атлетики

22-27 березня 2021 р.  у Чернігові пройшов чемпіонат України серед юніорів до 20 років та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун із важкої атлетики. Факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка представляли студент 3 курсу Дмитро Курдибаха та студентка 1 курсу Ірина Сокальська. Перше місце у ваговій категорії 102 кг посів Дмитро Курдибаха.

Щиро вітаємо спортсмена і бажаємо нових високих досягнень!

Спортивний клуб