Студенти спеціальності 232 Соціальне забезпечення опановують курс Волонтера Товариства Червоного Хреста України

У Кам’янці-Подільському відновила роботу міська організація Товариства Червоного Хреста України, першочерговими кроками щодо реалізації поставлених завдань якої є:

1. Розвиток волонтерського руху Червоного Хреста на території міста Кам’янець-Подільського.
  2. Проведення навчання з надання першої допомоги громадянам.
  3. Розвиток служби по догляду за вразливими категоріями населення.
  4. Побудова системи надання гуманітарної допомоги.
  5. Створення Центру паліативної допомоги та реабілітації спільно з міською лікарнею.

20 березня 2021 року на запрошення представників організації Червоного Хреста – Наталії Пасатюк-Семенюк, Юлії Побережної здобувачі вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення Богдана Демчик, Денис Цвинтарний, Дана Базилюк, Юлія Бандолько, Владислав Андрійчук, Олександр Клименко взяли участь у вступному курсі Волонтера Товариства Червоного Хреста України в онлайн-режимі.

Зокрема, під час зустрічі були розглянуті такі теми: історія, структура, принципи виникнення Міжнародного Руху; символіка Міжнародного Руху та правила її використання; логотип, емблема, стратегія, діяльність та види допомоги Червоного Хреста України; членство, керівні органи та волонтерство в Червоному Хресті.

Наступний етап – проведення навчання з надання першої допомоги громадянам.

Жанна Мельник, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи