День: 08.04.2021

15 видань Центру Східноєвропейських студій при Варшавському університеті надійшли до К-ПНУ

Міжнародне співробітництво К-ПНУ активно триває!
08 квітня надійшло 15 видань із Варшавського університету, присвячені 30-річному ювілею, який Studium Europy Wschodniej відзначав у 2020 році.

У межах співпраці з Центром у 2020 році можливість стажування отримала доктор економічних наук, професор Наталія Мазур, аспірант кафедри всесвітньої історії Дмитро Бабюк (науковий керівник доктор історичних наук, професор Сергій Копилов). У 2019-2020 рр. Дмитро проходив наукове стажування в одному із партнерських закладів вищої освіти – Жешувському університеті.
30-річний ювілей Studium Europy Wschodniej – це сотні конференцій, видань і стипендійних програм. Центр пишається своїми випускниками – фахівцями «справ східних», які успішно будують кар’єру як на Батьківщині, так і в інших країн Східної Європи.

Пресцентр

МИСТЕЦЬКА ВИСТАВКА «ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ», ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА К-ПНУ, ЗАСЛУЖЕНОГО ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ БОРИСА НЕГОДИ

07 квітня 2021 року в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного музею-заповідника відкрилася виставка за результатами мистецького конкурсу “Верлібри пастелі”, присвяченого пам’яті професора К-ПНУ, заслуженого художника України БОРИСА НЕГОДИ.

Читати далі