День: 24.04.2021

Книжковий дарунок від книгозбірні Association of Ukrainians in Great Britain

У Всесвітній день книги та авторського права до бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка надійшов чудовий подарунок від книгозбірні Association of Ukrainians in Great Britain.

За сприяння Анатолія Філінюка, завідувача кафедри історії України, доктора історичних наук, професора, академіка НАН ВО України, заслуженого діяча науки і техніки України, книгозбірня Association of Ukrainians in Great Britain зробила внесок у розвиток фонду бібліотеки університету, а саме подарувала близько 250 видань історичної тематики, що сприятиме інформаційному забезпеченню освітнього процесу та дослідницької діяльності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.

Дякуємо Association of Ukrainians in Great Britain за співпрацю з університетом та сподіваємося на подальше співробітництво.

Після технічного опрацювання документи будуть доступні у читальному залі бібліотеки історичного факультету.

Ірина Кушнір, завідувач відділу комплектування
та наукової обробки документів