День: 11.04.2021

Історія успіху випускника К-ПНУ

Сергій Тимофійко: «Професія історика нагадує роботу детектива, але втричі складнішу. Детектив зазвичай збирає нові дані та має нагоду опитувати свідків, а історику потрібно докладати зусиль, щоб заговорили свідки, які жили ще в часи батька Хмеля».

Що спонукало Вас обрати фах вчителя історії і стати студентом історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка?

Історія була моїм улюбленим предметом у школі, тому ще в 10 класі я вирішив присвятити їй своє життя. Досі не шкодую про цей вибір, оскільки він вплинув на формування мого характеру та особистісних цінностей. Обираючи заклад вищої освіти у 2009 році, я зупинив свій вибір на двох університетах: Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича та Кам’янець-Подільському національному університеті ім. І. Огієнка. Крім того, на мене вплинули поїздки до обох закладів. Ще до навчання я відвідав історичний факультет К-ПНУ, де мене тоді зустрів тоді ще декан Сергій Копилов та заступник декана Володимир Дубінський. Було приємно познайомитися з ними і почути про особливості навчання. Після того знайомства я сформував уявлення про майбутню професію і посилено готувався до складання ЗНО. Моя мета була чіткою: стати студентом одного з кращих факультетів у країні!

Читати далі