Юлія Мельник – призерка Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Методика навчання природничо-математичних дисциплін (Методика навчання фізики)”

Щиро вітаємо Юлію Мельник, студентку групи F1-M20 фізико-математичного факультету, котра посіла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Методика навчання природничо-математичних дисциплін (Методика навчання фізики)”, що проходила 21-22 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Петро Атаманчук. Бажаємо Юлії та її керівнику подальших наукових досягнень, успіхів і натхнення!