Опитування здобувачів вищої освіти щодо організації поточного, підсумкового (семестрового) контролю із застосуванням дистанційних технологій навчання в період карантину

Відповідно до Плану заходів з оцінювання якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2020-2021 н. р. із 24 травня до 25 червня 2021 р. навчально-методичний центр забезпечення якості освіти спільно з відділом аспірантури і докторантури, навчальним, заочним відділами, заступниками деканів факультетів з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти розпочав опитування серед здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», «доктор філософії» денної та заочної форм здобуття вищої освіти (крім здобувачів вищої освіти випускних курсів, які пройшли зазначене опитування з 05 до 20 квітня 2021 р.) шляхом  анкетування «Організація поточного, підсумкового (семестрового) контролю здобувачів вищої освіти університету із застосуванням дистанційних технологій навчання в період карантину».

Анкета розміщена на вебсайті навчально-методичного центру забезпечення якості освіти в розділі «Анкетування» – рубрика «Анкети».

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти