День: 15.06.2021

Студенти К-ПНУ – учасники XVI Літньої універсіади України з важкої атлетики

07-12 червня 2021 в м. Хмельницькому відбувалася XVI Літня універсіада України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди із 17 областей України і 32 закладів вищої освіти (110 спортсменів).

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляло 6 спортсменів: Анастасія Лисенко, Ірина Сокальська, Дмитро Курдибаха, Олександр Гладиш, Вадим Мельник, Олександр Монастирський .

Студенти К-ПНУ здобули 487 очок і посіли IV місце серед ЗВО ІІ категорії.

Кафедра легкої атлетики
з методикою викладання

Онлайн-зустріч з учасником програми Erasmus

Запрошуємо на онлайн-зустріч із Вадимом Івасюком, магістрантом педагогічного факультету (спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація). Вадим навчався впродовж другого семестру в Академії образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Польща) в межах програми Erasmus+ KA1: Міжнародна академічна мобільність.

Читати далі