День: 04.06.2021

Студентка факультету іноземної філології Анастасія Целушкова – призерка Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського

Щиро вітаємо Анастасію Целушкову, студентку факультету іноземної філології, яка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського, організованого Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, та посіла 2 місце в номінації «Поезія» (німецька мова).

Читати далі

«Unisport» – долаймо наслідки пандемії разом!

Запрошуємо долучитися до проєкту соціальної дії «Unisport» і стати учасником релаксаційного івент-тренінгу з PortDeBras, який відбудеться 06 червня о 06:15  на площі Польський ринок.

Відбуватиметься трансляція заходу на платформі Google Meet за покликанням.

Релакс і гарний настрій гарантуємо!

КРУГЛИЙ СТІЛ «ДОБА, ТВОРЧІСТЬ, СТИЛЬ, ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ВІТАЛІЯ НЕЧИТАЙЛА»

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у роботі круглого столу «ДОБА, ТВОРЧІСТЬ, СТИЛЬ,
ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ВІТАЛІЯ НЕЧИТАЙЛА» (до 80-річчя від дня народження).

Коли: 07 червня 10.00

Де: ауд. 208 (конференц-зала) головного корпусу К-ПНУ, платформа Google Meet (покликання для доступу: meet.google.com/jeu-mvam-yky)