День: 18.06.2021

ТРЕНІНГ “ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ – ЛОКАЛЬНІ РІШЕННЯ”.

З ініціативи Молодіжної Ради при Хмельницькій ОДА спільно з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка впродовж 13-15 липня 2021 року буде проведено тренінг “Глобальні проблеми – локальні рішення”.

Захід відбуватиметься в межах реалізації програми “Активні Громадяни” та за підтримки Британської Ради в Україні.

Якщо тебе цікавить, що таке “культурні ідентичності”, як вони впливають на громаду, хочеш отримати знання у сфері соціальної дії – неодмінно реєструйся для участі в тренінгу за покликанням.

Після завершення тренінгової програми ти отримаєш сертифікат від Британської Ради в Україні і головне – долучишся до спільноти “Активних Громадян” та матимеш змогу творити позитивні зміни вже сьогодні.

Кожен учасник після завершення тренінгу зможе подати власний проєкт соціальної дії та отримати фінансування на його реалізацію.

Неймовірна програма, динамічні фасилітатори та цікаві активності – все це чекає на тебе.

Реєструйся! Дедлайн реєстрації – 08 липня 2021 року.

Команда програми «Активні Громадяни» в Університеті Огієнка

XVI ЛІТНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА УНІВЕРСІАДА З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

02-09 червня 2021 р. у м. Чернігів відбулася XVI ЛІТНЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА УНІВЕРСІАДА з волейболу серед чоловічих команд.

Команда К-ПНУ здобула 507 очок і виборола ІІ місце.

Читати далі