День: 19.07.2021

Практичні заняття кафедри військової підготовки К-ПНУ

14 липня в межах завершального навчального збору солдати кафедри військової підготовки К-ПНУ вдосконалювали навички з тактичної медицини, засвоювали Бойову армійську систему (БАрС) та відпрацьовували фактичне ведення вогню з місця по нерухомих цілях. Під час проведення практичного заняття було залучено автоматичну зброю АК-74 та ПМ.

Кафедра військової підготовки

Додаткова реєстрація на ЄВІ

У 2021 році додатковий прийом заяв та документів до магістратуру за результатами ЄВІ буде проводитися  з 15 вересня до 23 вересня.

Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

• зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Вартість спеціально організованої сесії  буде визначено до 20 липня УЦОЯО.

Читати далі