День: 06.07.2021

Щиро вітаємо з присвоєнням вченого звання професора!

Відповідно до рішення Атестаційної колегії МОН України від 29.06.2021 р. доктору історичних наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ОЛЕКСАНДРОВІ КОМАРНІЦЬКОМУ присвоєно вчене звання професора.

Щиро вітаємо Олександра Борисовича з вагомим науковим досягненням і бажаємо успіхів і наснаги в подальшій професійній діяльності!

К-ПНУ в Teaching Excellence: учасники програми розпочали навчання

05 липня розпочались тренінги в межах проєкту «Програми вдосконалення викладання у вищій школі», яку реалізує Британська Рада в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України й Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Заняття, яке тривало впродовж 2.5 годин, було насичене різними формами та методами роботи в межах студентоцентрованого навчання. Учасники почували себе справжніми студентами та водночас активними учасниками обговорень у групах (breakout rooms) за наставництва фасилітаторів – учасників попереднього етапу Програми.

Читати далі