День: 02.07.2021

Психологічне налаштування абітурієнтів під час вступної кампанії

У будь-якій важливій справі психологічне налаштування відіграє велику роль. Саме тому так важливо налаштуватися на успішне складання іспитів і вступ до омріяного закладу вищої освіти.

Вирішіть для себе, які переваги може дати вам навчання в університеті. Але зробіть це не тільки раціонально (розумом), а й у своїй уяві, відтворюючи картинки свого майбутнього студентського життя. Позитивні емоції, які будуть під час цього виникати, додадуть вам великий заряд енергії і створять високий рівень мотивації для інтенсивного навчання.

По-друге, у вас напевно є успішний досвід усних відповідей, написання письмових робіт, складання іспитів і тестів в усній та письмовій формі. Опирайтеся на цей досвід, згадуйте не недоліки, а переваги! Так ви налаштуєте себе на успіх, і це допоможе вам знову пережити успіх під час вступу.

По-третє, афірмації ще ніколи нікому не шкодили. Афірмації – це формули самонавіювання, які допомагають людині налаштувати свою свідомість на позитивну хвилю. З їх допомогою можна прискорити процес виконання бажань. Напишіть наступну фразу: «Я легко запам’ятовую великі обсяги інформації і легко відтворюю будь-яку потрібну мені інформацію в потрібний час в потрібному місці» (маємо на увазі на іспиті, тесті). Роздрукуйте цю фразу і розмістить її вдома в різних місцях, щоб вона весь час потрапляла вам на очі. Під час підготовки до іспитів, тестів повторюйте цю фразу перед початком і в кінці занять та уявляйте, що вивчений вами матеріал відкладається в голові.

Читати далі

ЗУСТРІЧ ІЗ ВІДПОВІДАЛЬНИМ СЕКРЕТАРЕМ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ К-ПНУ ВАСИЛЕМ ЧАБАНОВИМ

Шановні абітурієнти! Вступна кампанія 2021 набирає обертів. З огляду на це ми запрошуємо вас на зустріч із відповідальним секретарем приймальної комісії К-ПНУ ВАСИЛЕМ ЧАБАНОВИМ, який відповість на всі актуальні питання щодо порядку проходження основних етапів вступу 2021.

КОЛИ: 07.07.2021, 13:00

ДЕ: платформа Google Meet. Покликання на відеодзвінок: https://meet.google.com/iia-vqxw-ugx
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: +1 401-426-3856 має PIN-код: 652Абі 837 970#

Попередньо Ви можете поставити своє питання, скориставшись гугл-формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMzi-0yaFnZSkDYvamqiqvRPhVT13cicih_1SBVDyeHqRCdg/viewform

Чекаємо на зустріч із вами і бажаємо успішно пройти всі вступні випробування!