Історик угорсько-українського походження Павло-Роберт Маґочій завітав до К-ПНУ

07 вересня до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітав відомий на весь світ учений, американський і канадський історик угорсько-українського походження, член Королівського товариства Канади, член ради директорів ініціативи “Українсько-єврейська зустріч”, викладач історії України із понад 40-річним стажем Павло-Роберт Маґочій.

Із 1980 року Павло-Роберт – голова кафедри україністики університету в Торонто (Канада). На зустрічі, яка проходила на історичному факультеті, була представлена низка книг пана Роберта з питань історії України та українсько-єврейських відносин упродовж спільного історичного шляху. Павло-Роберт висвітлив питання щодо місць пам’яті єврейських трагедій, їх можливі проєкти та окреслив історіографію питання українсько-єврейських відносин.

Щиро дякуємо пану Роберту за його візит та подарунки для студентів історичного факультету – примірники книг “Євреї та українці. Тисячоліття співіснування”, яку пан Роберт написав у співавторстві.

Наприкінці зустрічі кожен охочий отримав автограф пана Маґочія.

Юлія Трохіна, студентка 4 курсу історичного факультету