Опитування студентів 1 курсу освітнього ступеня «магістр» щодо формування переліку вибіркових навчальних дисциплін

Відповідно до пп. 8.7.1., 8.7. розділу 8 «Учасники освітнього процесу в університеті. Права та обов’язки науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників та осіб, які навчаються в університеті» Статуту Кам’янець-Подільського національногоо університету імені Івана Огієнка (нова редакція); пункту 3.7. розділу ІІІ. «Порядок формування та доведення до відома здобувачів вищої освіти переліку навчальних дисциплін вільного вибору» Положення про порядок реалізації права на вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка (нова редакція) та на виконання Плану заходјв з оцінювання якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на I семестр 2021-2022 н. р. в університеті впродовж вересня 2021 р. проводитиметься опитування студентів 1 курсу освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм здобуття вищої освіти щодо формування переліку вибіркових дисциплін за допомогою анкети “Формування переліку вибіркових навчальних дисципін”.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти